SPORTOVNÍ AKCE KLUBU BOXING PODĚBRADY PRO ROK 2023


  Dovoluji si Vám představit souhrn akcí připravované naším sportovním klubem v roce 2023. Každý rok posunujeme hranice našich možností a přání sportovců i diváků. Ani tento rok tomu nebude jinak. Čekají nás celkem 4 charitativní galavečery boxu, mistrovství České republiky a dětský sportovní den.  Město Poděbrady se pro tento rok stalo Evropským městem sportu my dokážeme, že oprávněně a ukážeme naši sílu.

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V BOXU KADETŮ A KADETEK
Městská sportovní hala v Poděbradech v termínu 31.3 - 2.4.2023
Pořadatel - Boxing Poděbrady

 

  Nejsilnější věková kategorie mistrovství je právě kategorie kadetů (ročník 2007, 2008). Boxing Poděbrady má v této kategorii hned 5 zástupců, z nichž již někteří medaile získali, proto jsme se rozhodli toto mistrovství pořádat a využít našich úspěchů. 

Jaroslav Červený - mistr republiky školní mládeže z roku 2021, bronzový z kadetů 2022, vítěz mezinárodních turnajů 

 

  Tohoto mistrovství se bude účastnit 192 sportovních klubů z ČR, 16 váhových kategorií kadetů a 15 váhových kategorií kadetek což je v první den vyřazovacích bojů 253 sportovců. V poslední finálový den bude na stupních vítězů 124 sportovců z celé České republiky.

Předávat ceny ve finále budou krásné ring girls, Miss ČR, známé osobnosti společně s partnery mistrovství.

 

BOXING ON THE RIVER
Nymburk, pod hradbami na řece Labi - 6.5.2023 od 11.00h
Pořadatel – Boxing Poděbrady společně s MEB

 

  Pravidelné galaodpoledne v Nymburce pořádané společně s mezinárodní 6denní akcí Lodě na Labi, na kterou zavítá pravidelně okolo 10tisíc diváků. 

Tento ročník bude ale výjimečný a troufám si tvrdit že ve světovém formátu. Už samotné boje na řece s pozadím Nymburských hradeb jsou v Evropě nevídané a jsme v tomto nejen první, ale také zatím jediní.

  Tento rok je připraven další unikát a to největší hotelová loď v Evropě – švýcarská loď Florentina s velikostí horní paluby 70x9 metrů, na které bude postaven boxerský ring. Tento hotel obsahuje 92 lůžek, špičkovou restauraci, bar ve spodní i horní palubě a divákům skýtá veškerý servis.

  Na tomto turnaji uvidí diváci olympijský box, manažerskou extraligu boxu, charitativní dražbu, známé osobnosti ze světa sportu a kultury. Předávat ceny ve finále budou krásné ring girls, známé osobnosti společně s partnery galaodpoledne. Předávat cenu bude i ministr dopravy pan Martin Kupka.

  Celá tato akce má jako vždy charitativní podtext se známými osobnostmi, které draží osobní předměty ve prospěch vybraného postiženého dítěte. Dražbu zastřešuje organizace Dobý skutek.

Vstup na loď bude zpoplatněn, ale celé gala bude možné sledovat i ze břehu či nymburského mostu. Zbytek večera pak bude pokračovat hudební produkcí až do ranních hodin

Součástí akce bude i speciální zapas z řad diváků. Pravidla a podrobnosti budou vždy zveřejněny v místě utkání

 

POHÁR STAROSTY
Lázeňská kolonáda – 3.9.2023 od 13.00h
Pořadatel – Boxing Poděbrady společně s MEB

 

  Pohár starosty a jeho 9. ročník se neustále vyvíjí a roste. Celý jeho začátek se odehrával na beachvolejbalovém hřišti v Pňově u Poděbrad, poté na jezeru v Poděbradech, dále na Jiřího Náměstí u morového sloupu, pak se přesunul na několik let k hlavní části náměstí ke koni a začal to být mezinárodní turnaj. Nyní jsme se rozhodli pokročit opět výše a spojíme tuto akci s Miss ČR a její soutěží „Tvář Poděbrad“.

  Celá tato akce začne soutěží Manažerské Extraligy boxu a po skončení nás čekají módní přehlídky, vystoupení a soutěž Tvář Poděbrad. Zakončení celého dne obstarají zápasy olympijského boxu s mezinárodní účastí a mistrů České a Slovenské republiky.

  Celá tato akce má jako vždy charitativní podtext se známými osobnostmi, které draží osobní předměty ve prospěch Základní speciální školy v Poděbradech. Charitativní dražbu zastřešuje organizace Dobrý skutek. Předávat ceny ve finále budou krásné ring girls, známé osobnosti společně s partnery galaodpoledne. Vstupné na tuto akci je zdarma

Součástí akce bude i speciální zapas z řad diváků. Pravidla a podrobnosti budou vždy zveřejněny v místě utkání

 

DĚTSKÝ SPORTOVNÍ DEN
Lázeňská kolonáda Poděbrady – 4.9.2023 od 13.00h
Pořadatel – Boxing Poděbrady

 

  Tak jako každý rok, tak i tento se setkáme s dětmi v první školní den a pokusíme se jim zpříjemnit opětný příchod školní docházky. Pro děti budou připravena sportovní stanoviště (Box, běh, hod, kop, klik, leh-sed, prkno, překážky ….). Po splnění všech připravených soutěží čeká děti sladká odměna, dárek a pití.

  Děti dostávají na začátku celého sportování kartičku a sbírají splnění jednotlivých kol. Na konci kartičku odevzdají v připraveném stánku a dostanou výhry.

  Této soutěže se každý rok účastní okolo 250 dětí a je velmi oblíbená.

Součástí akce bude i speciální zapas z řad diváků. Pravidla a podrobnosti budou vždy zveřejněny v místě utkání

 

11. ROČNÍK GALAVEČERA BOXU V PODĚBRADECH
Kongresové centrum Kolonáda v Poděbradech – 11.11.2023
Pořadatel – Boxing Poděbrady společně s MEB

 

  Akce, která odstartovala v roce 2013 pořádání galavečerů našeho sportovního klubu a od té doby se neustále rozšiřuje. I na jedenáctý ročník připravujeme mezinárodní účast sportovců, manažerskou extraligu boxu, ring girls, známé osobnosti, charitativní dražby a úžasný sportovní zážitek.

Součástí akce bude i speciální zapas z řad diváků. Pravidla a podrobnosti budou vždy zveřejněny v místě utkání

 

GALAVEČER MANAŽERSKÉ EXTRALIGY BOXU
Česká národní banka – 14.12.2023 od 19.00h
Pořadatel – MEB společně s Boxing Poděbrady

 

Pravidelné zakončení celého roku organizuje Manažerská extraliga galavečer v nejdražší budově v České republice, v České národní bance, společně s naším klubem Boxing Poděbrady. Součástí tohoto večera bude samozřejmě box, dražba, krasné ring girl, známé osobnosti a souboje o tituly.

Součástí akce bude i speciální zapas z řad diváků. Pravidla a podrobnosti budou vždy zveřejněny v místě utkání