AKCE ČÍSLO 1

-Galavečer boxu v Poděbradech No. 7
-3.3.2019 - 18.00hodin, Kolonáda Poděbrady - taneční sál
-Pořadatel : Boxing Poděbrady z.s.


Připravujeme pro vás další, v pořadí sedmý, galavečer boxu, který se tentokráte uskuteční přímo na kolonádě v Poděbradech. Diváci uvidí 15 utkání olympijského boxu (děti, junioři a dospělý), které bude sledovat i víceprezident ČBA (České boxerské asociace) Rudolf Kraj, bývalý stříbrný olympionik ze Sydney a nejlepší bývalý profesionální boxer české historie.
Dále vás čeká vystoupení Krav Maga Poděbrady či krásné Ring Girls
Moderátor :Matouš Rajmont.

předprodej : 299kč
na mistě : 399kč                           AKCE ČÍSLO 2

-Galaodpoledne boxu -Boxing On The River
-11.5.2019 od 13hodin, Na řece Labi,Pod Hradbami Nymburk
-Pořadatel : Boxing Poděbrady z.s.ve spolupráci s Turistickým informačním centrem –
Zlatý pruh Polabí, o.p.s


V sobotu 11.května 2019 proběhne 20 utkání v olympijském boxu, pořádaných na řece Labi v Nymburce pod hradbami. Tyto utkání budou probíhat na pontonu.
12 zápasů proběhne dle pravidel ČBA (Česká boxerská asociace) kde budou boxovat děti ve věku 6-18let,dospělý a dál 8 zápasů dle pravidel MEB (Manažerská extraliga boxu). Boxovat budou členové klubu Boxing Poděbrady proti zbytku české republiky.
Tato akce bude v Evropě unikátní a nevídaná, práve kvúli pořádaní zápasů na vodě. Nikdo takovouto akci nepořádal a řadí se tedy mezi projekt s velkým P.
Boxovat se bude na pontonu o velikosti 36x8 metrů v olympijském ringu. Na obou březích řeky budou týmy červeného rohu (domácí) a modrého rohu (hosté). Do ringu budou boxery svážet motorové čluny.
Moderátor : Matouš Rajmont


vstup na ponton : 299kč
břeh řeky : zdarma
 

                         AKCE ČÍSLO 3

-Letní galavečer boxu v Poděbradech No.4
-15.00h - náměstí Jiřího z Poděbrady, Poděbrady
-Pořadatel : Boxing Poděbrady z.s.


V rámci Soundtracku Poděbrady proběhne v pořadí 4 letní galavečer boxu. Můžete se těsit na 15 zápasů olympijského boxu v profesionálním ringu a unikátní prostředí, kterým náměstí v Poděbradech bezpochyby je. Čekají Vás nejen tvrdé boje poděbradských boxerů, ale například vystoupení Krav Maga Poděbrady či krásné Ring Girls

vstupné : dobrovolné